O společnosti NOTOS s.r.o.

Společnost NOTOS, spol. s r. o. byla založena v roce 1994 jediným společníkem jako společnost plně česká.

Od založení do roku 1997 se společnost NOTOS orientovala na zprostředkovatelskou - makléřskou činnost v oblasti pojištění majetku průmyslových podniků a živnostníků.

S nárůstem konkurzních řízení v českém podnikatelském prostředí se začala společnost přeorientovávat do oblasti ekonomického poradenství, krizového řízení, prodeje podniku, výrobních strojů, zařízení a technologických celků. V rámci této činnosti společnost zpeněžuje majetek a to jak movitý, tak nemovitý.

Od roku 1997 má společnost NOTOS licenci na provádění veřejných dražeb. V létě 2011 opětovně získala ( po změně zákona) licenci i na provádění veřejných dražeb nedobrovolných. Ve více jak čtyřiceti dobrovolných dražbách společnost zpeněžila majetek v celkové hodnotě nad 50 mil. Kč.

Z oblasti realit se chce společnost NOTOS v následujících letech zaměřit na poskytování komplexního servisu, a to jak právního, ekonomického , tak i správního. V dražební činnosti rozšiřuje svoji činnost do segmentu prodeje majetku v nedobrovolných dražbách. Společnost NOTOS se hlásí k etickému kodexu dražebníka a jeho hlavní zásady aplikuje do praxe.

V poradenské činnosti se společnost NOTOS soustředí na krizové řízení v segmentu malých a středních podniků či živnostníků. Pro tuto oblast společnost NOTOS disponuje týmem specialistů. Společnost čerpá z jejich nemalé zkušenosti a letité praxe z oblasti konkurzních a insolvenčních řízení. V neposlední řadě společnost využívá zkušeností ze svého původní zaměření a to z oblasti pojišťovnictví.

Za společnost NOTOS, spol. s r.o. jednatel a jediný společník Ing. Jiří Rydval

.:  N o v i n k y  :.

Poradíme, pomůžeme.

Dosluhující insolvenční správce Ing. Jiří Rydval s 20-letou praxí poskytuje krizové řízení firem, poradenství v insolvenčním řízením firem a podnikatelů, v oddlužení, v exekucich občanů a firem.
"Nezapomeňte jak důležitá je prevence."

Insolvenčním správcům poskytneme sídlo - kancelář na Praze 2 nebo Praze západ, součinnost při správě majetkové podstaty, zpeněžení, vedení insolvenčního řízení, jednání s věřiteli a úpadci.

Ing. Jiří Rydval tel. 603 24 10 79, mail: rydval@atlas.cz,

více

Reality

Společnost NOTOS poskytuje občanům a firmám řešení a poradenství v oblasti realit a veřejných dražeb.


Účetní kancelář

Společnost MERYMO s.r.o. účetní a daňová kancelář s auditorskou praxí a praxí s vedením účetnictví pro ins. správce i podnikatelské subjekty poskytne své ekonomické a účetní služby.

Ing. Ludmila Kuncová tel.602647620

více

Penzion schola

Penzion NOTOS schola poskytuje prostory k firemnímu jednání, školení, sídla společností, ubytování, rekreaci a odpočinek nedaleko Prahy u zříceniny hradu Okoř
www.penzionschola.cz

více

Rodinný dům v Kralupech nad vltavou za 800 000,-Kč


Nemovitost za min 420 000,-Kč Luštěnice


.:  O d k a z y  :.

Centrální adresa

Zákon o veřejných
dražbách
č. 26/2000 Sb

 
  Copyright © 2011 -  Sdružení pro rozvo regionu Bene.cz    @ webmaster